Home > Korėja, Uncategorized > Lotte World!

Lotte World!

Šių metų rugsėjo 30 d., sekmadienį, Korėjoje buvo švenčiama viena didžiausių tradicinių švenčių Čiusokas. Ji panaši į amerikiečių Padėkos dieną, tačiau dėkojama labiau seneliams bei protėviams. Per Čiusoko savaitę mes turėjome nuolaidų kuponus į Lotte World, vieną iš Korėjos atrakcionų parkų!

Image

Šis parkas turi dvi dalis – vidinę (po stogu) ir išorinę (po atviru dangum). Oras buvo nuostabus, žmonių irgi buvo nedaug. Mes atvažiavom iš pat ryto, kad nereikėtų laukti eilėse. Pirmiausia pasivažinėjom įdomiausiais atrakcionais viduje – Flume Ride, French Revolution ir kt. ir traukinuku World Monorail nuvažiavome į lauke esančią parko dalį. Ten nusprendėm iškart eiti į baisiausią įdomiausią ir greičiausią atrakcioną – Atlantis! Buvo taip baisu, kad nusprendėm, jog vienas pasivažinėjimas visai nereiškia, kad savo baimę nugalėjome ir nusprendėme važiuoti dar kartą! Bet žmonių eilė buvo per ilga, kad laukti, todėl išsiėmėme “stebuklingus leidimus” (magic pass)! Jie yra nemokami ir išduodami prie kiekvieno atrakciono. Juose tiesiog nurodomas 30-40 min. laiko intervalas 1-3 val. po išsiėmimo laiko, per kurį galima bus ateiti be eilės.

Mūsų laikas buvo po 2 su puse valandos, todėl tuo metu paplaukiojome ružavu flamingu, po to laivu aplink parką, po to nuėjome į vaiduoklių namą, Sindbado nuotykius ir nepasisarmatinom pasivažinėti arkliukais :))

Tuomet atėjo laikas važiuoti Atlantis antrą kartą! Aš jau nebesupratau, kodėl mes nusprendėm kankinti save dar kartą, bet nusprendžiau nebūti baile. Ir antras kartas man taip patiko, kad nusprendėm važiuoti dar kartą!! Bet tuo metu eilė buvo dar ilgesnė, o stebuklingų pasų jau nebeišdavinėjo, todėl nutarėm sugrįžti vėliau vakare. Tuomet nuėjom paskraidyti balionais ir pasivažinėjom mašinytėm. Trečią kartą važiavome Atlantis jau visai sutemus, todėl buvo taip pat baisu kaip ir pirmą kartą! Bet verta :) Ir galiausiai dar kartą pajodinėjome arkliukais ir šiaip ne taip nušliaužėm iki metro ir grįžom namo. Buvo gera diena :)

Advertisements
Categories: Korėja, Uncategorized
  1. October 2, 2012 at 2:05 pm

    Trečias kartas nemeluoja :-)

  2. maru
    October 3, 2012 at 9:54 am

    Kai reik dvi valandas laukti, tai čia nedaug žmonių? Beveik kaip HM atidarymas.

  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: