Home > Mokslai > Pirma mokslų diena

Pirma mokslų diena

September 8, 2009 Leave a comment Go to comments

Šiandien buvo pirma mokslų diena. IIE (Institute of International Education) foje suradau savo vardą ir nusileidau į B109 audotoriją. Aš atėjau tuo pat metu kaip ir viena mergina iš Mongolijos Surjon. Klasėje jau visos vietos buvo užimtos… mokytojas buvo ne korėjietis ir kalbėjo angliškai labai aiškiai… mūsų jo sąraše nebuvo… visi studentai buvo azijiečiai… todėl suabejojau, ar čia korėjiečių kalbos paskaita ir paklausiau mokytojo. Jis atsakė taip, čia trečias lygis (tas, kurio man reikia). Sugrįžom su kėdėm iš kitos auditorijos (mums pritrūko) ir tada mokytojas irgi suabejojęs paaiškino, kad čia anglų kalbos pamoka ;) Mat pamokos vyksta ir iki devynių ryto.

Devintą mūsų susirinko trylika studentų – daugiausia iš Europos, trys 30+ metų. Pradžioje dar kilo šurmulys, kai mokytoja paklausė, ar čia Elementary 2 klasė. Aš asmeniškai galvojau, kad čia Intermediate 1, kur aš ir priklausau. Per pertrauką išsiaiškinom, kad daugelis mūsų jau praėjo šį lygį ir apskritai mūsų visų lygiai pakankamai skiriasi. Koridoriuje netyčia (beveik) sutikau Yun Seyun mokytoją iš praeitų metų ir ji aišku labai apsidžiaugė mane pamačiusi! Aš jai pasakiau, kad mūsų nemažai norėtų į aukštesnį lygį. Pasirodo, kad iš mūsų keturiasdešimties KGSP studentų Intermediate grupės nesusidarė – tik Beginner ir Advanced.

Po kitos valandos atėjo kita mokytoja ir mes pradėjom rimtai duskutuoti apie naujos, Intermediate, grupės sudarymą. Vienas studentas išėjo į Advanced, bet dar neapsisprendė, ar ten likti. Kita studentė išėjo į Beginner, nes kalbos mokėsi pati ir nelabai suprato, ką mes kalbėjome. Taigi pasiskirstėme 5:6, kur 5 nori likti Beginner 2 ir 6 nori išeiti į Intermediate 1. Buvome šešiese nuėję į administraciją su tokiu prašymu. Kaip taisyklė, grupėje turi būti mažiausiai 7 studentai. Todėl jei mums grupės nesudarys, galėsime prisijungti prie mainų studentų. Tokiu atveju per tris mėnesius išeitume vieną lygį. Žymiai geriau būtų, jei sudarytų naują grupę – tuomet per keturis mėnesius išeitume du lygius. Fingers crossed!

O šiaip tarp mūsų trylikos visi labai faini! Jau turėjau progą pademostruoti WonHwaDo :) Be to visi labai motyvuoti mokytis. Praeitais metais visi mokėsi, bet dabar vis dėlto matosi daugiau motyvacijos.

Beje, susipažinau su dar viena lietuve ;) Justina. Pradėjo mokytis korėjiečių klabą nuo pirmo lygio.

Blogged with the Flock Browser
Advertisements
Categories: Mokslai
 1. won bo
  September 12, 2009 at 11:25 am

  Labas!
  Aciu uz ispudzius apie Koreja. Nezinojau, kad Korejoje mokosi nemazai lietuviu. Gyvenu cia devynti metai, bet niekada neteko susitikti tautieciu, atrode kad esu vienintele lietuve siame pasaulio uzkampyje…
  Gyvenu prie Seulo, tad jei bus laiko ir galimybiu butu idomu susitikti. Galite rasti mane facebooke.
  won bo

  • September 12, 2009 at 12:56 pm

   Taip, būtų labai įdomu susitikti! (pamiršau paminėti tai FB žinutėje)
   Mano tel. jei ką 010-7215-7895.

 1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: